Класичне запитання: скільки це коштує? Найбільш популярне питання в наш час і стосується будь-якої послуги.

Відповісти однозначно на це питання відразу неможливо. Від чого залежить ціна? Від багатьох факторів, серед яких: 

  • популярність тематики;
  • регіон просування;
  • обсяг роботи (кількість і «якість» ключових слів).
  • термін виконання роботи (2, 4, 6 місяців);
  • ціль (топ-10, топ-5, топ-3).

 Ціна враховує ціль і вимоги, які ставить замовник до сайту. Якщо чітко визначитись, які завдання повинен виконувати сайт, то можна обрати спосіб просування сайту, який підійде саме Вам – наприклад, Вам потрібен іміджовий проект, «щоб був «крутішим» ніж у конкурента», або необхідно створити каталог продукції Вашої компанії чи веб-магазин тощо. 

Не меншу роль відіграє якість самого сайту, його тематика, актуальність продукції, товарів, послуг, яких пропонують тощо. Коливання вартості розкрутки сайту можна порівняти із різницею ціни на старенький дідусів «горбатий» «Запорожець» та новенький «Феррарі». 

Інколи ситуація ускладнюється й тим, що замовник, блукаючи в  Інтернеті,  інколи відвідує сайти (в більшості іноземні) з flash-роликами та аналогічною навігацією – все вертиться, мигає та супроводжується музикою чи звуковими ефектами. При цьому клієнт чув "дещо" про пошукові системи і хоче, щоб сайт знаходився в них на перших місцях та, при цьому,  щоб швидко завантажувався. Але ж  flash-навігація і пошукові системи поняття не сумісні! Про швидкість завантаження в поєднанні з flash-анімацією взагалі можна забути. Звичайно нічого неможливого немає, але вартість такого побажання буде відповідною. 

Вартість  послуги  просування дуже індивідуальна та залежить від багатьох факторів.  Переважно, стартова  ціна  становить  від   200 у.о. в місяць.

Зверніться до нас і з Вами зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на всі Ваші запитання.