Розробка дизайну зовнішньої реклами: детальніше про послугу

Дизайн-студія «Webicom» пропонує послуги з розробки дизайну зовнішньої реклами. Зовнішня реклама включає такі елементи:

 • білборди;
 • сітілайти;
 • троллі, перетяжки, банери;
 • тривіжини (призматрони);
 • брандмауери;
 • брендмобілі.

Коротко спинимось на визначенні елементів.

Білборд – це окрема конструкція, призначена для розміщення рекламного оголошення великих розмірів. Найбільш розповсюджений формат білбордів – щит розміром 3х6 м., менш розповсюджені щити мають розмір 3х12 м.

Сітілайт – це лайтбокс із підсвіченим зображенням розміром 1200 мм на 1800 мм.

Лайтбокс – це світловий короб із внутрішньою підсвіткою люмінесцентними лампами, які знаходяться всередині короба безпосередньо за зображенням. Рекламний постер замінює спеціаліст із рекламної фірми. Товщина визначається матеріалами, з яких виготовлено лайтбокс.

Тролл (перетяжка або розтяжка над дорогою) – елемент зовнішньої реклами форматом 5х1 м., який розташовано безпосередньо над проїжджою частиною. Тролл – ефективний засіб оперативної доставки потенційним клієнтам інформації про товар, послугу, акцію, подію. Ефективність троллів полягає в тому, що вони розташовуються над проїжджою частиною і завжди перебувають у полі зору пасажирів та автомобілістів.

Тривіжн (призматрон)  — рекламні щити зі змінним зображенням.

Брандмауер – ще один вид зовнішньої реклами. Рекламна поверхня брандмауера зазвичай розташована на глухій рівній стіні будівлі, вільній від вікон. Площа брандмауерів різноманітна і залежить лише від будівлі, на якій вони розташовуються. Звичайна площа – від 50 до 250 кв.м.

Брендмобіль – двосторонній рекламний щит розміром 3х6 м., встановлений на автомобілі.

Дизайн елементів зовнішньої реклами, виготовлених у дизайн-студії «Webicom», чудово працює та забезпечує притік клієнтів.

Замовте розробку дизайну елементів зовнішньої реклами в дизайн-студії «Webicom», і ми швидко та професійно виготовимо ефективний дизайн.

За ці гроші ви отримаєте ефективний дизайн. Кількість замовлень, які надійдуть до Вас завдяки нашому дизайну зовнішньої реклами, з лишком окуплять затрати на його створення.

Замовте розробку дизайну зовнішньої реклами в дизайн-студії «Webicom» і ми створимо привабливу та ефективну рекламу.

Розробка дизайну зовнішньої реклами: строки

В середньому на виготовлення дизайну зовнішньої реклами йде від 2-х тижнів до 1 місяця.

Етапи розробки дизайну зовнішньої реклами:

 • заповнення технічного завдання (ТЗ);
 • підписання договору;
 • розробка макетів дизайну;
 • узгодження дизайну;
 • тестування.

Замовте розробку дизайну зовнішньої реклами в дизайн-студії «Webicom», і ми за максимально стислі строки виготовимо чудовий ефективний дизайн.

Розробка дизайну зовнішньої реклами: гарантія якості друку або виготовлення

Дизайн-студія «Webicom» прикладає максимум зусиль, щоб ви отримали якісну та ефективну зовнішню рекламу. Додатково до послуги по розробці дизайну зовнішньої реклами ми пропонуємо супровід під час друку та виготовлення продукції, для якої розроблялися макети дизайну. Ви отримаєте дійсно якісну зовнішню рекламу.