Флеш-сайт (flash site) відрізняється від звичайних сайтів по-перше, красою і ефектністю зображення. Якщо Вас цікавить гарний сайт повний руху і спецефектів з красивим меню та ексклюзивним дизайном – тоді зверніть увагу на флеш-сайт.Якщо хочете оживити свій сайт – Вам потрібна флеш-анімація. Напевно, Ви помічали, як змінює сторінку перетворення, рух, динаміка. Адже коли відвідувач зайде на такий сайт – він обов’язково його запам’ятає і захоче повернутися, бо в нього складеться приємне враження про компанію і її продукцію.

Однією з переваг використання флеш є можливість демонстрації флеш-змісту для широкої глядацької аудиторії, адже флеш-програвач встановлюється на переважній більшості ПК. Широке розповсюдження флеш-програвача пояснюється його компактністю: він швидко загружається і встановлюється, а це достатньо сильний стимул для його регулярного поновлення користувачами. Завдяки порівняно невеликому об’єму і високій якості зображення, флеш-технології набувають все більшої популярності. Флеш-анімацію використовують для створення банерів, вступних роликів, презентацій.

Флеш-дизайн заснований на технології Macromedia flash, яка дозволяє створювати анімаційні ролики, банери, заставки, ігри. За допомогою флеш-дизайну Ваш сайт матиме більш динамічний і технологічний вигляд. Основною первагою флеш-сайтів є можливість створення векторних анімаційних файлів з невеликим проміжком завантаження, які забезпечують при цьому високий рівень інтерактивності, ефектного дизайну і загального враження про сайт.

Однак не слід забувати, що велика кількість таких роликів може стати обтяжливою для сайту і зробить його менш зручним та функціональним для користувача. Технологія флеш – це інструмент створення інтерактивної векторної анімації web. Флеш-сайт довго завантажується. Якщо у відвідувача повільна швидкість доступу до Інтернету, то йому доведеться довго чекати відкриття сторінки. Як правило, у таких відвідувачів не завжди вистачає терпіння дочекатися,  доки завантажиться вся сторінка.

Оптимальне рішення – якщо сайт буде складатися наполовину з «флешок» (розмістіть на своєму сайті і флеш-ролики, і основний контент). Крім того, створення флеш-сайту дуже трудомісткий і довгий процес. Відповідно, ціна його теж вища.