Інтернет постійно розвивається і сьогодні його значення для пересічних членів суспільства зростає. Жодна сучасна компанія не може уявити своєї діяльності без реєстрації власного сайту у всесвітній павутині. Але сайт повинен бути не просто створений – він повинен працювати, його мають знати як потенційні клієнти, так і конкуренти. Для цього потрібна реклама або розкрутка сайту. Це дуже важливе, трудомістке і важке завдання – робота з просування сайтів, поширення інформації про них в мережі Інтернет. Навіщо потрібна розкрутка сайту?

Оптимізація і просування сайтів (розкрутка) необхідні для збільшення кількості відвідувачів Вашої веб-сторінки. Навіть професійно зроблений сайт не дасть результатів, якщо інформацію, яку він містить, не читають користувачі, оскільки не відвідують його. Якщо Ваш сайт «не бачать» пошукові системи, то його існування не має сенсу.

Мета просування сайту в різних пошукових системах – це отримання інформації про Вашу компанію на першій сторінці результатів пошуку по найважливіших для Вас запитах, і щоб у користувача Інтернету, що потрапив на Вашу сторінку,  виникло бажання повернутися на неї вдруге. Чому так важливо бути на першій сторінці? Відповідь проста: тому що більшість користувачів не цікавлять результати  на другій і подальших сторінках, якщо знаходять потрібний їм продукт або послугу на першій сторінці результатів пошуку.

85% відвідувачів сайтів середнього та малого бізнесу приходять з пошукових систем. Якщо Ваш сайт не займає високих позицій, то він не буде ефективним джерелом залучення клієнтів.

Просування абоSЕО-оптимізація (Search Engines Optimization) Вашого сайту передбачає низку заходів: 

  • Оптимізація сайтів відповідно до вимог пошукових систем. В усьому світі найпопулярнішими сайтами є пошукові системи, адже вони дозволяють зосередити максимальну кількість сайтів, що відповідають певному запиту і спрямовують його на певну цільову аудиторію. 
  • Реєстрація сайтів у пошукових системах, каталогах, рейтингах.
  • Розкрутка сайтів на блогах, форумах, дошках оголошень.
  • Розкрутка сайтів шляхом збільшення кількості посилань на них.

 Ми зробимо Ваш сайт активним у всіх відомих пошуковиках і він займатиме тільки найвищі позиції!

Розкрутка сайту, просування і оптимізація – це синоніми підняття позицій сайту в пошукових системах. Доручіть цю роботу професіоналам. Телефонуйте.