Давно минув той час, коли кількість сайтів певної тематики можна було перелічити на пальцях. Сьогодні пошукові системи налічують мільйони різноманітних сайтів і успішно демонструють нам якісні результати пошуку. Безумовно, конкуренція велика. Статистика і практика свідчить, що більшість користувачів, які користуються пошуковими запитами, не переглядають більше двох-трьох сторінок. Отже, Ваш сайт повинен знаходитись не далі, ніж третя сторінка. А для успішного продажу необхідна перша сторінка, солодка цифра топ-10.

 

Топ-10 – це перші 10 результатів, що видає пошукова машина на конкретний запит. Відомо, що переважна більшість користувачів переглядають тільки першу сторінку результатів пошуку (на кожній сторінці їх є 10). Умовне позначення «топ-10» прилипло до всіх пошукових систем, адже більшість з них видають посилання саме цією кількістю. Знаходитися в топ-10 – це ознака успішного просування Вашого сайту. Саме ці перші десять сайтів, які пропонує пошукова система, зазвичай вважаються провіреними, надійними та найкращими.

Топ-10 – це сайти новин, форумів, дошок оголошень, Інтернет-магазинів тощо. Одним із них може стати Ваш сайт. Важливо, щоб його розкруткою займалися справжні професіонали, адже боротьба бюджетів і умов за місце під сонцем, яким для будь-якого сайту є  список топ-10 , дуже серйозна і будь-яка дрібниця може відіграти вирішальну роль. Таких позицій лише 10!

SEO – пошукове просування сайту – ставить своїм головним завданням просування сайту в топ-10 пошукових систем відповідно до певних ключових запитів. На сайт спрямовується цільова аудиторія, яка готова співпрацювати, купляти товари та послуги, які Ви їй запропонуєте.